English

Dita e babait, princ Williams ndan foton e rrallë me mbretin Charles

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Princi William ndau këtë të diel një fotografi në të cilën është ai fëmijë me babain e tij, Mbretin Charles III, për të festuar Ditën e Babait në Mbretërinë e Bashkuar këtë vit.

- Advertisement -

Trashëgimtari i fronit britanik postoi imazhin në X dhe shkroi: “Gëzuar ditën e babait!”.

Në foto William dhe Princi i atëhershëm i Uellsit duken ndërsa janë duke u argëtuar jashtë dhe në këmbët e mbretit Charles është një top.

Fëmijët e William, George, Charlotte dhe Louis, ndanë gjithashtu një homazh për babain e tyre në llogarinë e prindërve të tyre në Instagram që përfshinte një fotografi të katër prej tyre në plazh.

“Ne të duam, baba. Gëzuar ditën e babait. G, C & L”, thuhej në mesazhin nga Princi George, Princesha Charlotte dhe Princi Louis.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?