E mbuluar me 30 mijë kristale Swarovski, këngëtarja tërheq vëmendjen në Paris

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Këngëtarja Doja Cat mahniti shikuesit të hënën teksa mbërriti në shfaqjen e fundit të pasarelës së Schiaparelli-t me një pamje dramatike e stolisur nga koka te këmbët me bojë të kuqe dhe 30.000 kristale Swarovski.

Veshja e cila ishte projektuar me porosi nga drejtori kreativ i shtëpisë së modës, Daniel Roseberry, u soll në jetë nga grimieri Pat McGrath, ekipi i të cilit kaloi pothuajse pesë orë për të përfunduar pamjen.

- Advertisement -

Mbërritja e këngëtares në Petit Palais në Paris shënoi një fillim dramatik të shfaqjes së modës Pranverë-Verë 2023 të Schiaparelli-t, ngjarja hapëse e Javës së Modës së Lartë që mbahet çdo dy vjet në Paris. I quajtur “Inferno Couture”, koleksioni i fundit i labelit u frymëzua nga “Inferno” e Dantes dhe nëntë rrathët e ferrit, sipas shënimeve të shfaqjes së Roseberry.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 
LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Ylli Manjani: Ramës duhet t’i nisë dosja si Saimir Tahirit, ja indiciet

Juristi Ylli Manjani bëri thirrje që SPAK të nisë hetimet ndaj kryeministrit Edi Rama lidhur me përfshirjen e tij në aktakuzën ndaj ish-zyrtarit të...

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS: Duan të heqin Edi Ramën

Deputeti i Partisë Socialiste Etjen Xhafaj tha në emisionin Now në Euronews Albania se zhurma që po bëhet lidhur me çështjen e ish-zyrtarit të...

Manjani ja plas të qeshurës me Spahiun: Politikanë kujdes si silleni me të dashurat

Sipas juristit Kreshnik Spahiu politikanët duhet të tregojnë më shumë kujdes si sillen me të dashurat sesa me gruan. Në një intervistë për “Now me...

TË FUNDIT

Ylli Manjani: Ramës duhet t’i nisë dosja si Saimir Tahirit, ja indiciet

Juristi Ylli Manjani bëri thirrje që SPAK të nisë hetimet ndaj kryeministrit Edi Rama lidhur me përfshirjen e tij në aktakuzën ndaj ish-zyrtarit të...

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS: Duan të heqin Edi Ramën

Deputeti i Partisë Socialiste Etjen Xhafaj tha në emisionin Now në Euronews Albania se zhurma që po bëhet lidhur me çështjen e ish-zyrtarit të...

Manjani ja plas të qeshurës me Spahiun: Politikanë kujdes si silleni me të dashurat

Sipas juristit Kreshnik Spahiu politikanët duhet të tregojnë më shumë kujdes si sillen me të dashurat sesa me gruan. Në një intervistë për “Now me...

Spahiu: Si e ndihmoi ish e dashura e shefit të FBI Edi Ramën dhe që askush s’e thotë

Juristi Kreshnik Spahiu tha në emisionin Now në Euronews Albania se Allison Guerriero, ish e dashura që denoncoi ish-zyrtarin e FBI Charles Mcgonigal, me...

McGonigal| Spahiu: U godit i përkëdheluri i Perëndimit, Rama dëshmitar në SHBA

Juristi Kreshnik Spahiu tha në “Now me Erla Mëhillin” se deklarata e ish-të dashurës së McGonigal,  Allison Guerriero nuk ka vlera juridike, por politike. Në...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×