English

E zuri korrenti në dush, kush është drejtoresha e shkollës që humbi jetën

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Drejtoresha e shkollës 9-vjeçare Rrubjekë, në Maminas, Ornela Gjeçi humbi jetën e ditën e sotme pasi e zuri korrenti në dush.

- Advertisement -

Zyra Vendore Arsimore Shijak përmes një mesazhi në Facebook shpreh ngushëllimet për humbjen e parakohshme të koleges së tyre.

“E tronditur nga lajmi i ndarjes nga jeta para kohe të drejtoreshës së shkollës 9- vjeçare në Rubjekë! Ornela Gjeçi, ishte modeli më i mirë i mundshëm i një arsimtareje të përkushtuar dhe të një gruaje të fortë por gjithmonë të buzëqeshur. Lutjet dhe ngushëllimet e mia janë me familjen e bukur që Ornela la pas, sepse ajo do i mungojë të gjithë atyre që patën fatin ta njihnin. U prehsh në paqe mike”,  shkruan Zyra Vendore Arsimore Shijak.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?