English

Ekzekutohen me armë zjarri babë e bir në Klos, plagoset një tjetër

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Klos, ku janë ekzekutuar me armë zjarri 17-vjeçari Kenado dhe babai i tij Ilir Shira.

- Advertisement -

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një nga lagjet e qytetit, ku pas breshërisë së plumbave 17- vjeçari humbi menjëherë jetën.

Ndërsa babai i tij, u dërgua me urgjencë në spital, por nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra.

Ndërkohë një tjetër person ka mbetur i plagosur nga breshëria e plumbave.

Dyshohet se vrasja ka ndodhur pas përplasjeve mes dy fiseve në Klos dhe se autor është Fiqiri Mjeshtri.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?