English

EMRAT/ Ndryshime në disa Komisariate të Policisë, kush emërohet e kush largohet

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ditën e sotme kanë ndodhur disa ndryshime në kupolën e Policisë së Shtetit në disa qytete.

- Advertisement -

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku ka firmosur këto ndryshime brenda radhëve të uniformave blu.

Mësohet se Altin Lila nga shef i Komisariatit nr 3 në Tiranë shkon në krye të Komisariatit nr 1 duke zëvendësuar në këtë post Petrit Hala.

Ky i fundit emërohet në Librazhd. Sali Skura emërohet në komisariatin nr.4. në Tiranë, ndërsa Bledar Rreshka emërohet në komisariatin nr.3.

Ndryshime ka patur edhe në rrethe si dhe në policitë kufitare. Arben Caka është caktuar drejtor kufiri në Durrës.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?