English

EMRI/ Emërohet drejtoresha e re e Kadastrës së Durrësit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Disa ditë pas dorëheqjes së drejtoreshës së komanduar të Agjensisë Shtetërore të Kadastrës në Durrës, Risena Xhaja, është prezantuar këtë të hënë titullarja e re e këtij institucioni.

- Advertisement -

Bëhet fjalë për juristen Xheni Agolli, e cila është prezantuar sot zyrtarisht para stafit të Kadastrës.

Drejtoresha e re është e disata titullare që vihet në krye të Kadastrës së Durrësit në vitet e fundit, pasi komandimet dhe largimet kanë qenë të shpeshta në këtë institucion të rëndësishëm.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?