English

EMRI/ Një i vdekur dhe një i plagosur, kush është viktima në burgun e Peqinit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një konflikt mes tre personave të dënuar me burgim të përjetshëm raportohet të ketë ndodhur në burgun e sigurisë së lartë në Peqin.

- Advertisement -

Sipas burimeve, mësohet se nga përplasja ka mbetur i vdekur një person dhe një tjetër është plagosur.

Po ashtu mësohet se personi që ka ndërruar jetë është i dënuari Arben Lleshi.

Po ashtu dyshohet se vrasja ka ndodhur me armë zjarri tip pistoletë që ende nuk dihet se si mund të jetë futur në ambientet e burgut.

Po ashtu raportohet se i plagosur ka mbetur i dënuari Indrit Shaqe, ndërkohë që raportohet se nuk ka të gardistë apo persona të stafit të burgut të lënduar.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?