English

EMRI| Tritol në Tiranë, shpërthen në verandën e një banese

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një sasi e vogël lënde plasëse ka shpërthyer në verandën e banesës e 34-vjeçarit, Demir Cara.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:05 të së dielës, në rrugën “Ndoc Martini”.

Nuk ka dëme në njerëz, ndërsa dëmet materiale në banesën e marrë me qira janë të vogla. Bëhet fjalë vetëm për xhama të thyer.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×