English

FOTO/ Makina përmbys, aksidentohet ministri izraelit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ministri izraelit i Sigurisë Itamar Ben-Gvir është aksidentuar këtë të premte, duke pësuar kështu disa lëndime të lehta. Ai u transportua në spital dhe ndodhet në gjendje të qëndrueshme shëndetësore.

- Advertisement -

Ende nuk dihet shkaku i aksidentit dhe policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Në pamjet e publikuara nga mediat izraelite duke se aksidenti ka qenë i fortë pasi makina e ministrit izraelit është përmbysur.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?