FOTOLAJM| Brenda banesave ku Dan Hutra vrau 3 gra në Tiranë

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Tre gra u vranë dhe 3 të tjera u plagosën brenda pak orëve në Tiranë të mërkurën dhe autori i dyshuar është i njëjti, Ramazan (Dan) Hutra, 41 vjeç nga Kukësi.

Ngjarjet e rënda u shënuan në harkun e pak orëve në kryeqytet. 40-vjecari vrau me armë zjarri motrën e ish-bashkëjetueses së tij, Mevlute Hysa 30 vjeçe, dhe të fejuarën e vëllait të ish-bashkëjetueses, Hasime Dafku.

Gjithashtu, plagosi ish-bashkëjetuesja e tij Elena Hysa, 35 vjeçe dhe nënën e saj Kujtime Hysa, 60-vjeçe.

- Advertisement -

Hutra dyshohet se është edhe autori i vrasjes së Etleva Kurtit, në oborrin e banesës së saj në Kamzë.

Para se të kryente krimin e trefishtë, 40-vjeçari kishte plagosur me thikë ish-të dashurën e tij në zonën e Astirit.

 

LEXONI GJITHASHTU:


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Punoi për të varfërit, sot 44-vjetori i ndarjes së ‘Nobelit’ për Shën Terezën

Si sot, më 10 nëntor të vitit 1979, shqiptarja Gonxhe Bojaxhi e njohur si Nënë Tereza mori çmimin “Nobel” për Paqe në Oslo të...

Vdekja në paraburgim, Irani ndalon familjen e Aminit të pranojë çmimin e BE

Autoritetet në Iran ua kanë ndaluar familjarëve të Mahsa Aminit, vdekja e së cilës në paraburgim policor vitin e kaluar shkaktoi protesta gjithëkombëtare kundër...

Sky News: Veto e SHBA ndaj rezolutës së OKB për armëpushim ngjall zemërim në Gaza

Nga Gaza në Bregun Perëndimor dhe shumë më gjerë, ekziston një zemërim kolektiv ndaj vetos së SHBA-së ndaj një rezolute të Këshillit të Sigurimit...

TË FUNDIT

Punoi për të varfërit, sot 44-vjetori i ndarjes së ‘Nobelit’ për Shën Terezën

Si sot, më 10 nëntor të vitit 1979, shqiptarja Gonxhe Bojaxhi e njohur si Nënë Tereza mori çmimin “Nobel” për Paqe në Oslo të...

Vdekja në paraburgim, Irani ndalon familjen e Aminit të pranojë çmimin e BE

Autoritetet në Iran ua kanë ndaluar familjarëve të Mahsa Aminit, vdekja e së cilës në paraburgim policor vitin e kaluar shkaktoi protesta gjithëkombëtare kundër...

Sky News: Veto e SHBA ndaj rezolutës së OKB për armëpushim ngjall zemërim në Gaza

Nga Gaza në Bregun Perëndimor dhe shumë më gjerë, ekziston një zemërim kolektiv ndaj vetos së SHBA-së ndaj një rezolute të Këshillit të Sigurimit...

Ligjet me Inteligjencë Artificiale, Klosi: Super arritje, administrata bënte gabime

Sekretari i përgjithshëm i PS, Blendi Klosi shpjegoi në emisionin Review në Euronews Albania nismën e qeverisë për të përdorur Inteligjencën Artificiale për përafrimit...

Turisti gjerman humbet rrugën në terrenin e vështirë në Dajt, shpëtohet nga policia

Policia e Tiranës ka mundur t’i vijë në ndihmë 1 turisti gjerman, i cili humbi rrugën, gjatë eksplorimit të natyrës, në Malin e Dajtit. Turisti...


 
Sondazh

A mendoni se Serbia mund të provokojë sërish konflikt në Kosovë?
×