English

Gent Sejko dhe nëndrejtori i SHISH takim me kryeministrin Rama

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Guvernatori i Bankës se Shqipërisë, Gent Sejko dhe nëndrejtori i SHISH Oljan Kanushi mesditën e sotme u futën në ambientet e Kryeministrisë.

- Advertisement -

Euronews Albania mëson se dy zyrtarët e lartë po zhvillojnë një takim me kryeministrin Edi Rama.

Nuk dihen detaje të tjera rreth këtij takimi dhe se për çfarë po bisedojnë zyrtarët e lartë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?