English

Gjendet i pajetë 26-vjeçari në plazhin e Durrësit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një i ri është gjetur i pajetë në breg të detit në Durrës.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.1 të qytetit, pasditen e së mërkurës.

Policia tha se viktima me inicialet E. Xh., 26 vjeç është banues në Durrës.

Paraprakisht dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë për shkak të arrestit kardiak.

Grup hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?