English

Gjendet një automjet i djegur në rrugën Fier-Levan

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një automjet është gjetur plotësisht i djegur pasditen e së hënës në aksin Fier-Levan.

- Advertisement -

Policia tha se automjeti tip “Benz”, pa targa u gjet në anë të rrugës së fshatit Shtyllas.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?