English

Gjergj Prevazi emërohet drejtor i Teatrit Kombëtar Eksperimental ‘Kujtim Spahivogli’

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gjergj Prevazi është emëruar drejtor i Teatrit Kombëtar Eksperimental ‘Kujtim Spahivogli’.

- Advertisement -

Vendimi i Këshillit të Ministrave është publikuar në faqen zyrtare të Kryeministrisë.

Për postin e drejtuesit të Teatrit Kombëtar Eksperimental ‘Kujtim Spahivogli’ kandiduan Ema Andrea, Genci Fuga, Indrit Çobani, Gjergj Prevazin dhe Ledion Zoi.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×