English

Humb kontrollin e motoçikletës, plagoset 61-vjeçari në aksin Shkodër-Tiranë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 61-vjeçar është plagosur pasi humbi kontrollin e motoçikletës në aksin rrugor Shkodër-Tiranë, në fshatin Beltojë.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së hënës rreth orës 06:45, ku shtetasi L. V., duke lëvizur me motoçikletë, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe është rrëzuar.

Si pasojë e dëmtimeve të marra, 61-vjeçari është dërguar në Spitalin Rajonal Shkodër, ku dhe po merr asistencën mjekësore.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?