English

Ilir Meta mbërrin në selinë e PD-së, takim me Berishën

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka mbërritur në selinë e Partisë Demokratike këtë të martë, aty ku do të zhvillojë një takim me Sali Berishën.

- Advertisement -

4 ditë pas fillimit të fushatës elektorale, pritet që në qendër të diskutimit të tyre të jetë pikërisht zhvillimi i fushatës.

Takimi i dy liderëve politik, vjen në një kohë që të dy, si Meta ashtu dhe Berisha, po prezantojnë kandidatët përkatës në të gjithë bashkitë e vendit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?