English

Kamperi me turistë aksidentohet në Gjirokastër, përfundon jashtë rruge

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një automjet kamper me turistë të huaj është aksidentuar mesditën e sotme në rrugën kombëtare Tepelenë-Gjirokastër.

- Advertisement -

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se nga aksidenti janë regjistruar vetëm dëme materiale.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Mashkullorë, rreth 3 km larg qytetit të Gjirokastrës. Kamperi me turistë të huaj është përplasur me një autoveturë me targa, greke dhe ka përfunduar jashtë rrugës

Fatmirësisht si shkak i këtij aksidenti nuk raportohet për pasoja në njerëz, por vetëm për dëme materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të  aksidentit.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?