English

Konfiskohet pasuri 1 milion euro në Durrës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Pasuria në pronësi të shtetasit Pëllumb Tuda, prej 1 milion eurosh është konfiskuar nga Prokuroria e Durrësit.

- Advertisement -

Sipas prokurorisë, hoteli në emër të të dyshuarit nuk i përshtatet dukshëm nivelit të të ardhurave dhe nuk i përgjigjen ndonjë aktiviteti të ligjshëm të deklaruar apo të konfirmuar.

Pëllumb Tuda dyshohet se ushtron aktivitete kriminale në fushën e trafikut të narkotikëve, akuzohet gjithashtu për prostitucion dhe armëmbajtje pa leje.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×