English

Lirohet nga detyra zëvendësministri i Kulturës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Është liruar nga detyra zëvendësministri i Kulturës Meri Kumbe.

- Advertisement -

Shkarkimi i tijështë vendosur në Këshillin e Ministrave me propozimin e Kryeministrit.

VENDIMI:

Në mbështetje të nenit 100 të Kushtetutës dhe të pikës 2, të nenit 6, të ligjit nr.9000, datë 30.1.2003, “Për organizimin dhe funksionimin e Këshillit të Ministrave”, me propozimin e Kryeministrit, Këshilli i Ministrave

V E N D O S I:

Znj. Meri Kumbe, zëvendësministër i Kulturës, lirohet nga kjo detyrë.

Ky vendim hyn në fuqi menjëherë dhe botohet në “Fletoren zyrtare”.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?