English

Luiz Ejlli i dyti në listën e këngëve më të klikuara në Eurovision

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Këngëtari Luiz Ejlli ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision 2006 me këngën “Zjarr e ftohtë”.

- Advertisement -

Kjo këngë numëronte rreth 220 mijë klikime para se Ejlli të merrte pjesë në një reality show nga i cili vëmendje nuk ka marrë vetëm ai, por dhe kënga e para 17 viteve.

Çdo muaj Eurovision publikon në Youtube listën me 20 këngët më të dëgjuara të këtij festivali ndër vite. Janari i vitit 2023 ka qenë në favor të këngëtarit shkodran. Tashmë “Zjarr e ftohtë” ka mbi 1.5 milion klikime.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?