English

EMRI| Makina përplas efektivin e policisë në Durrës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një efektiv policie është përplasur nga një automjet në qytetin e Durrësit.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.9 të qytetit bregdetar pranë Muzeumit të Dëshmorëve.

Burime për Euronews Albania bëjnë me dije se efektivi Gentian Hoxholli ka marrë dëmtime të lehta për shkak të përplasjes.

“Rreth orës 19:45, në lagjen nr. 9 Durrës, automjeti me drejtues shtetasin R. A, është përfshirë në një aksident me  këmbësorin, shtetasin G. H, (punonjës policie) i cili është në spital, në kujdesin e mjekëve. Drejtuesi i automjetit shtetasi R. A, është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Durrës, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, bëri me dije policia.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?