English

Mbappe rikthehet në stërvitje pas dëmtimit në Euro2024

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Pas dëmtimit të yllit francez Mbappe, pjesëmarrja e tij në Euro2024 solli shqetësim për tifozët në lidhje me pjesëmarrjen e tij të mëtejshme në Evropian, por shpresat u shtuan pasi lojtari u fotografua në stërvitjen e skuadrës Fanceze.

- Advertisement -

Kylian Mbappe fotografua në bazën stërvitore të Francës në Paderborn të mërkurën, dhe më vonë u stërvit, vetëm larg pjesës tjetër të skuadrës, përpara se të përfshihej në stërvitje.

Ai ka shkruar në Instagram: “Pa rreziqe, nuk ka fitore”.

Mbappe nuk kërkon një operacion të menjëhershëm për dëmtimin dhe Franca ende po monitoron gjendjen e tij dhe heziton të vendosë një afat kohor për rikuperimin e tij, pasi ndeshja e së premtes kundër Holandës po afrohet.

LEXO GJITHASTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?