English

Gramsh/ Mbytet babai me dy djemtë dhe nipin, gjenden sendet e tyre personale

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

4 persona dyshohet të jenë mbytur në liqenin e Gramshit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 të së premtes.

- Advertisement -

Babai Arben Zogu 46 vjeç dhe dy djemtë e tij, 19-vjeçari Ruben Zogu dhe 14-vjeçari E. Zogu janë 3 nga viktimat. Nipi i 46-vjeçarit, Melsi Zogu 20 vjeç është mbytur gjithashtu.

Në drejtim të liqenit janë nisur polumbarët e Reneas  për të bërë të mundur gjetjen dhe nxjerrjen e katër shtetasve nga liqeni.

Ndërkohë bëhet me dije se në vendin e ngjarjes janë gjetur dy motoçikleta, rroba dhe 3 celularë.

LEXONI GJITHASHTU: 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?