Ora: Besoj që do ketë një bashkëpunim me Dua Lipën

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Psikiatrja Vera Ora ishte e ftuar në “SOT” në Euronews Albania për të folur rreth fëmijërisë së Ritës, vështirësive, karrierës dhe jo vetëm.

Ora nuk mohoi një bashkëpunim të mundshëm me Dua Lipën.

“Besoj që do të ketë një bashkëpunim. Ajo dhe shprehu dëshirën dhe pse jo,” – u shpreh mamaja e këngëtares.

- Advertisement -

Psikiatrja bëri thirrje që gratë dhe vajzat ta mbështesin njëra tjetrën. Vënë para përgjegjësisë për të ndihmuar shqiptarët në Britaninë e Madhe ajo tha se është mirë kur ndihmon dikë, jo domosdoshmërisht shqiptar.

Ndjesia që Vera Ora tha se merret nga ndihma dhe bashkëpunimi është ajo e forcës për të ecur para.

Psikiatrja shfrytëzon vazhdimisht dhe platformën e saj për të dhënë mesazhe pozitive të mbështetjes dhe dashurisë për njerëzit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Kreshnik Spahiu: Egoisti Albin për Kosovën, aleancë me Rusinë do bëjë?

Jursiti Kreshnik Spahiu tha se Albin Kurti është futur në konflikt me partnerët të cilët garantojnë sovranitetin e Kosovës. I ftuar në “Now me Erla...

Përplasja me Serbinë, Kulla: Kosova të sigurojë ushtrinë, serbët në kufij

Analisti Ilir Kulla, teksa analizoi situatën  në Veri tha se Kosova duhet të sigurojë ushtrinë pasi trupat e ushtrisë serbe ndodhen në kufij. I ftuar...

“S’të marr leje ty”, Molliqaj-Kullës: Mos bëj propagandë për Albinin, i rrezikshëm

Dardan Molliqaj, deputet i parlamentit në Kosovë ishte i ftuar këtë të martë në “Now me Erla Mëhillin për të folur rreth situatës së...

TË FUNDIT

Kreshnik Spahiu: Egoisti Albin për Kosovën, aleancë me Rusinë do bëjë?

Jursiti Kreshnik Spahiu tha se Albin Kurti është futur në konflikt me partnerët të cilët garantojnë sovranitetin e Kosovës. I ftuar në “Now me Erla...

Përplasja me Serbinë, Kulla: Kosova të sigurojë ushtrinë, serbët në kufij

Analisti Ilir Kulla, teksa analizoi situatën  në Veri tha se Kosova duhet të sigurojë ushtrinë pasi trupat e ushtrisë serbe ndodhen në kufij. I ftuar...

“S’të marr leje ty”, Molliqaj-Kullës: Mos bëj propagandë për Albinin, i rrezikshëm

Dardan Molliqaj, deputet i parlamentit në Kosovë ishte i ftuar këtë të martë në “Now me Erla Mëhillin për të folur rreth situatës së...

Kreshnik Spahiu: Si luan Albin Kurti me “trushpëlarët” në Kosovë

Juristi Kreshnik Spahiu është treguar kritik ndaj kryeministrit të Kosovës Albin Kurti duke thënë se ky i fundit po luan me disa porta. I ftuar...

Kurti për deklaratën e Blinkenit: E gabuar dhe lënduese, s’i dorëzohemi Serbisë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti,tha në një intervistë për të përditshmen britanike "The Guardian" se ngjarjet në veri të Kosovës kanë qaenë të rënda...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×