English

Për 10 vite përdorues heroine, Marseli rrëfen për “Real People” momentet e vështira

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Prej 10 vitesh, Marseli ishte i varur nga heroina dhe gjatë kësaj kohe ka përjetuar momente të vështira.

- Advertisement -

Disa prej tyre, Marseli i ka treguar për emisionin “Real People” në Euronews Albania.

Ai u shpreh se ka pasur dhimbje të forta dhe prej 5 muajsh, konsumon metadinë në mënyrë që të lërë heroinën.

“Të dhembin gishtat, shumë, gjunjtë, puplat. Kur je shtrirë, bie trupi në qetësi. Fillojnë dhimbjet dhe sikletet nëse nuk e pi, të llahtarshme. Unë një herë i kam provuar ato dhimbje atë natë, që i shkova atij shokut dhe më dha ilaçin që u qetësova. Mua ma japin për 3 ditë, me këtë po e le heroinën. Pi 40 nga kjo, që të mos e pi këtë, e mora vendimin para 5 muajsh.

Mendova të gjithë historinë time, të jetës sime, të familjes sime. Më ka lënë prej kohësh gruaja, pa u bërë goca 1 vjeçe. Mori plaçkat dhe iku te babai i saj. Mbase vjen një ditë që mund të bashkohemi prapë. Nuk e lija dot se nuk duroja dot dhimbjet e mia, të trupit tim, nuk i duroja dot”, theksoi ai.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?