English

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Putinit?

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Presidenti rus Vladimir Putin është rrëzuar nga shkallët në rezidencën e tij zyrtare ndërsa ende nuk është rikuperuar nga kanceri.

- Advertisement -

Daily Mail,shkruan se udhëheqësi 70-vjeçar rus, shëndeti i të cilit është përkeqësuar dukshëm që kur filloi luftën e tij në Ukrainë, u rrëzua të mërkurën në mbrëmje duke zbritur shkallët në shtëpinë e tij në Moskë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur para truprojave të presidentit, të cilët reaguan shpejt dhe i erdhën menjëherë në ndihmë Putinit.

Gjenerali SVR ka postuar përditësime në lidhje me shëndetin e Putinit që nga fillimi i luftës, megjithëse nuk ka ofruar asnjë provë për të mbështetur pretendimet e tij.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?