English

Policia kontrolle në Vlorë, një person kapet me mina dhe armë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Vlorës ka ushtruar kontrolle ditën e sotme në qytet. Burime bëjnë me dije se është ndaluar një person.

- Advertisement -

Mësohet  se atij i janë gjetur mina dhe një armë.

Deri më tani nuk dihen detaje të tjera.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×