English

Policia publikon foton e grabitësit të këmbimit valutor: 5000 € për çdo informacion

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia ka publikuar foton e autorit të grabitjes së pikës së këmbimit valutor mbrëmjen e së enjtes në Tiranë.

- Advertisement -

Policia ofron 5 mijë euro shpërblim për këdo që jep informacion të vlefshëm  që çon në kapjen e tij.

“Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë vendos në dispozicion të qytetarëve, numrat e telefonit 112 dhe 069 411 8879 duke garantuar anonimatin e plotë të çdo telefonuesi”, bën me dije policia.

Ngjarja ndodhi rreth orës 20:10, në Kombinat. Policia tha se autori, i veshur me bluze të kuqe dhe i maskuar, dyshohet se nën kërcënimin e një pistolete lodër, ka vjedhur një shumë parash dhe më pas është larguar.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×