English

Prej 10 ditësh kurohet në Athinë, si paraqitet gjendja e avokatit Sokol Mëngjesi

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Avokati Sokol mëngjesi prej pasdites së 3 qershorit vijon të trajtohet në një nga spitalet e Athinës.

- Advertisement -

Gjendja shëndetësore e avokatit paraqitet e njëjtë me përmirësime minimale.

Ai ndodhet në koma që prej datës 29 maj, ditën që u sulmua nga 3 persona ku sapo kishte lënë djalin në kopsht, në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Autorët vijojnë ende në arrati. Policia po bashkëpunon me Kosovën dhe Malin e Zi për të bërë të mundur gjetjen e agresorëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?