English

E trishtë/ Rrëzohet nga skela, humb jetën punëtori shqiptar në Greqi

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 53-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Greqi.

- Advertisement -

Mediat greke bëjnë me dije se shqiptari ka humbur jetën pas një aksidenti në vendin e punës, ku është rrëzuar nga skela, teksa po kryente punimet në një banesë.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po zbardhin rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Deri më tani nuk bëhet me dije identiteti i tij.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?