English

Sherr masiv mes shqiptarëve në Itali, njëri përfundon në spital me vesh të këputur

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një sherr masiv mes shqiptarëve ka ndodhur mbrëmjen e së martës në San Bonico, në Piacenza. Mediat italiane bëjnë me dije se si pasojë e zënkës një burrë ka përfunduar në spital me vesh të këputur.

- Advertisement -

Ende nuk dihen arsyet e sherrit të dhunshëm mes shqiptarëve, apo se si përfundoi personi i plafosur me veshin e prerë.

I dëmtuari është transportuar në spital nga ekipet e shpëtimit dhe ka marrë kujdesin e nevojshëm mjekësor jashtë rrezikut për jetën.

Qytetarët e alarmuar kanë njoftuar policinë e cila ka bërë shoqërimin e dy personave.

Ndërkohë që po vijojnë hetimet për identifikimin e personave të tjerë të përfshirë, si dhe zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarjeje të rëndë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?