“Shtëpia e lodrave”, ulje deri në 50%, prindërit nisin blerjet e dhuratave

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Me festat e nëntorit kanë mbërritur dhe uljet. Fëmijët janë ata që do t’i gëzojnë më së shumti.

Dëshirat e të vegjëlve janë hedhur në letër. Prindërit kanë nxituar të përfitojnë nga uljet e “Black Friday”, që nisin nga data 25 deri më 29 nëntor.

Ulje nga 10% deri në 50%, duke filluar nga lodrat e preferuara të çdo fëmije si “Peppapig, Lego, Sulivan, Family”, e deri tek markat më cilësore të veshjeve si  Carte’s, Full Club, Cocodilo. Të gjitha këto për të qenë në harmoni me ngjyrat e festive.

- Advertisement -

“Shtëpia e Lodrave” është destinacioni i shumë familjeve. Ndaj nuk kishte si të mos bëhej pjesë e dëshirave të klientëve të vegjël. Këtë vit, me disa risi.

“Janë lodrat e tavolinës, që i ka prodhuar shtëpia e lodrave, i kemi risi në gjuhën shqipe”, u shpreh administratori Geri Kureta.

Duke filluar që nga bebet e deri tek e gjithë familja, “Shtëpia e Lodrave”, ka menduar për të gjithë.

 

LEXONI GJITHASHTU:


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Samiti i OSBE në Shkup/ Ministri Hasani takon sekretarin e Jashtëm Britanik Cameron

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani, po merr pjesë në takimin e 30-të të Këshillit Ministror të OSBE-së, që mbahet në...

Gjyqi për çështjen “Gërdeci”, ish-ministri Mediu paraqitet në GJKKO

Ish-ministri Fatmir Mediu është paraqitur në GJKKO, në seancën gjyqësore ku do të pyeten dëshmitarët e radhës. Mediu është vendosur nën akuzë nga SPAK për...

Merr pjesë edhe ministri Lavrov, nis punimet samiti i OSBE-së në Shkup

Në Shkup të Maqedonisë së Veriut, më 30 nëntor nis punimet samiti i Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë (OSBE), me pjesëmarrjen e...

TË FUNDIT

Samiti i OSBE në Shkup/ Ministri Hasani takon sekretarin e Jashtëm Britanik Cameron

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani, po merr pjesë në takimin e 30-të të Këshillit Ministror të OSBE-së, që mbahet në...

Gjyqi për çështjen “Gërdeci”, ish-ministri Mediu paraqitet në GJKKO

Ish-ministri Fatmir Mediu është paraqitur në GJKKO, në seancën gjyqësore ku do të pyeten dëshmitarët e radhës. Mediu është vendosur nën akuzë nga SPAK për...

Merr pjesë edhe ministri Lavrov, nis punimet samiti i OSBE-së në Shkup

Në Shkup të Maqedonisë së Veriut, më 30 nëntor nis punimet samiti i Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë (OSBE), me pjesëmarrjen e...

“Harrojnë fasulet dhe hekurin në prizë se merren me Tik Tok”- flet zjarrfikësi Cara

Arben Cara, drejtori i trajnimit dhe logjistikës në DPMZSH tha në “Good Morning Albanians” se njerëzit janë bërë shumë të përqendruar te rrjetet sociale...

Zjarri në azilin në Fier, gazetari: Vetëm 2 apo 3 familjarë erdhën për të moshuarit

Korrespodenti i Euronews në Fier, Mariglen Bita, është shprehur se vetëm 2-3 të moshuarve u erdhën familjarët për rënies së zjarrit në azil. Komentet Bita...


 
Sondazh

A e mbështesni marëveshjen e Shqipërisë me Italinë për ardhjen e emigrantëve?
×