English

“S’ka zgjedhje me Ramën, kush pranon është mercenar”, Noka: Luftë kundër regjimit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Sekretari i Përgjithshëm i “Rithemelimit” dhe deputeti i PD-së, Flamur Noka, ishte këtë të enjte i ftuar në “Now me Erla Mëhillin”, ku ka diskutuar me gazetarët për situatën politike në vend.

- Advertisement -

Noka tha se ai do të luftojë regjimin për sa kohë të ketë frymë, por ai nuk pranon të bëjë zgjedhje përballë Edi Ramës, pasi sipas tij kushdo që bën zgjedhje përballë kryeministrit Rama është

“Unë kudo që jam, kudo që do të jem sa të kem frymë në këtë vend do bëj thirrje për të përmbysur këtë regjim, por jo për zgjedhje. Kurrë për zgjedhje!

Kush bën zgjedhje me Edi Ramën, nuk është as më shumë e as më pak, nëse është media altoparlant i Edi Ramës, në rast se është tjetër gjë, është mercenar dhe shërbëtor i Edi Ramës”,-tha Flamur Noka.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×