Spahia: Primaret të jashtëzakonshme, do jemi në krye të ndryshimit të madh

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kryebashkiaku i Shkodrës Bardh Spahia është shprehur se primaret janë proces i jashtëzakonshëm.

Në një deklaratë për mediat ai tha se ky proces i sjellë një frymë të re politikës shqiptare.

Më tej Spahia u shpreh i bindur se PD do të jetë në krye të ndryshimit të madh që pritet të ndodh në Shkodër dhe në të gjithë Shqipërinë në zgjedhjet lokale.

- Advertisement -

“Është proces shumë i rëndësishëm. E kemi konsideruar si proces që i ka sjellë një frymë krej ë re politikës shqiptare. Është mënyra më e mirë për të dëgjuar zërin e demokratëve, simpatizantëve për një të drejtë themelore të tyre. E vlerësoj shumë pjesëmarrjen e sotme që ka qenë e jashtëzakonshme. Falenderoj ato që na kanë zgjedhur të na mbështesin në këtë garë. Kam bindjen absolute se të gjithë bashkë do jemi në krye të ndryshimit të madh që pritet të ndodh jo vetëm në Shkodër  por në të gjithë Shqipërinë. Kur jemi të bashkuar rezultati do të jetë fitorja padiskutim”- theksoi ai.

LEXONI GJITHASHTU: 

 
LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Analisti serb: Ja kur do ta njohë Serbia pavarësinë e Kosovës

Analisti serb, Dushan Janiç thotë se njohja e pavarësisë së Kosovës nga Serbia mund të ndodhë brenda këtij viti. Në një intervistë për Euronews Albania,...

Berisha: Rama përdori Soros-in dhe FBI-në për të më shpallur “non grata”

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha deklaroi se kryeministri Edi Rama përdori miliarderin George Soros dhe FBI-në, për ta shpallur atë "non grata". Në një...

Berisha: Rama korruptoi McGonigal-in, donte të qeveriste pa opozitë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha thotë se kryeministri Edi Rama korruptoi ish-zyrtarin e FBI-së, Charles McGonigal, pasi donte që të qeveriste vendin pa...

TË FUNDIT

Analisti serb: Ja kur do ta njohë Serbia pavarësinë e Kosovës

Analisti serb, Dushan Janiç thotë se njohja e pavarësisë së Kosovës nga Serbia mund të ndodhë brenda këtij viti. Në një intervistë për Euronews Albania,...

Berisha: Rama përdori Soros-in dhe FBI-në për të më shpallur “non grata”

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha deklaroi se kryeministri Edi Rama përdori miliarderin George Soros dhe FBI-në, për ta shpallur atë "non grata". Në një...

Berisha: Rama korruptoi McGonigal-in, donte të qeveriste pa opozitë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha thotë se kryeministri Edi Rama korruptoi ish-zyrtarin e FBI-së, Charles McGonigal, pasi donte që të qeveriste vendin pa...

Norvegjia do të blejë 54 tanke “Leopard” nga Gjermania

Norvegjia do të blejë 54 tanke të reja" Leopard 2" të prodhimit gjerman për ushtrinë e saj dhe do të ketë një opsion për...

Cristiano Ronaldo ‘thyen mallkimin’, shënon golin e parë në ligën saudite

Kristiano Ronaldo ka 'thyer mallkimin e tij' në futbollin e Arabisë Saudite, pasi ka gjetur golin e parë në ndeshje zyrtare me fanelën e...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×