English

“Spice Girls” ribashkohen për ditëlindjen e 50-të të Victoria Beckham

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Spice Girls janë ribashkuar vetëm për një natë në një lokal për ditëlindjen e Victoria Beckham.

- Advertisement -

Stilistja dhe këngëtarja – e njohur edhe si Posh Spice – festoi me shoqet e saj të grupit në klubin e Oswald në Mayfair, Londër, të shtunën, pasi mbushi 50 vjeçe.

David Beckham ishte në rreshtin e parë për ribashkimin kur Victoria, Melanie Brown, Emma Bunton, Geri Horner dhe Melanie Chisholm kënduan këngën e tyre “Stop”.

Teksa postoi videon në Instagram të dielën, Victoria e quajti atë “natën më të mirë ndonjëherë” dhe shkroi hashtag “#SpiceUpYourLife”.

Hera e fundit që të pesë Spice Girls performuan së bashku ishte në ceremoninë e mbylljes së Lojërave Olimpike 2012 në Londër.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×