Superliga luhet në mesjavë, Vllaznia drejt Ballshit, Laçi pret në shtëpi Kastriotin

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Vllaznia dhe Bylis përballen për herë të dytë me njëra-tjetrën në harkun kohor të 8 ditëve. Përballja e parë e kupës u mbyll me suksesin e shkodranëve 2-0, ndërkohë që ndeshja e së mërkurës luhet në kuadër të javës së 18-të të Superiores.

Kuqeblutë i kanë dhënë fund përgatitjeve ndërkohë kanë zhvilluar dhe konferencën e radhës për shtyp. Ballshiotët vijnë me një trajner të ri, por për Mirel Josën ky fakt nuk ka rëndësi.

Tekniku i shkodranëve kërkon nga të tijtë qetësi edhe pse forma që po kalon skuadra është e mirë.

- Advertisement -

Bylis-Vllaznia luhet të mërkurën në orën 13:00, teksa paralelisht në Kurbin zhvillohet përballja Laçi-Kastrioti. Të dyja skuadrat po kalojnë një formë jo shumë të mirë, ndërsa diferenca mes tyre është vetëm 1 pikë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 
LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Ylli Manjani: Ramës duhet t’i nisë dosja si Saimir Tahirit, ja indiciet

Juristi Ylli Manjani bëri thirrje që SPAK të nisë hetimet ndaj kryeministrit Edi Rama lidhur me përfshirjen e tij në aktakuzën ndaj ish-zyrtarit të...

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS: Duan të heqin Edi Ramën

Deputeti i Partisë Socialiste Etjen Xhafaj tha në emisionin Now në Euronews Albania se zhurma që po bëhet lidhur me çështjen e ish-zyrtarit të...

Manjani ja plas të qeshurës me Spahiun: Politikanë kujdes si silleni me të dashurat

Sipas juristit Kreshnik Spahiu politikanët duhet të tregojnë më shumë kujdes si sillen me të dashurat sesa me gruan. Në një intervistë për “Now me...

TË FUNDIT

Ylli Manjani: Ramës duhet t’i nisë dosja si Saimir Tahirit, ja indiciet

Juristi Ylli Manjani bëri thirrje që SPAK të nisë hetimet ndaj kryeministrit Edi Rama lidhur me përfshirjen e tij në aktakuzën ndaj ish-zyrtarit të...

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS: Duan të heqin Edi Ramën

Deputeti i Partisë Socialiste Etjen Xhafaj tha në emisionin Now në Euronews Albania se zhurma që po bëhet lidhur me çështjen e ish-zyrtarit të...

Manjani ja plas të qeshurës me Spahiun: Politikanë kujdes si silleni me të dashurat

Sipas juristit Kreshnik Spahiu politikanët duhet të tregojnë më shumë kujdes si sillen me të dashurat sesa me gruan. Në një intervistë për “Now me...

Spahiu: Si e ndihmoi ish e dashura e shefit të FBI Edi Ramën dhe që askush s’e thotë

Juristi Kreshnik Spahiu tha në emisionin Now në Euronews Albania se Allison Guerriero, ish e dashura që denoncoi ish-zyrtarin e FBI Charles Mcgonigal, me...

McGonigal| Spahiu: U godit i përkëdheluri i Perëndimit, Rama dëshmitar në SHBA

Juristi Kreshnik Spahiu tha në “Now me Erla Mëhillin” se deklarata e ish-të dashurës së McGonigal,  Allison Guerriero nuk ka vlera juridike, por politike. Në...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×