10%

Shënimi i Peles bën që Santos të mos tërheqë nga fanella numrin 10

Edson Arantes do Nascimento, i njohur botërisht si Pelé, ndërroi jetë të enjten e kaluar në moshën 82-vjeçare, për shkak të...

Ekonomia e Rusisë nuk do të rimëkëmbet deri në fund të 2023-shit

Banka Qendrore e Rusisë deklaroi se ekonomia vendase pritet të tkurret me 8 deri në 10% në vitin 2022 dhe se...