20-vjeç

Arrestohet 20-vjeçari i dehur në Elbasan, u përplas me murin e shtëpisë

Një 20-vjeçar i cili po drejtonte mjetin e tij në gjendje të dehur është arrestuar nga policia në Elbasan. Ai përplasi murin...

74-vjeçarja: Ndihem dhe dukem si të jem 20 vjeç

Një grua 74-vjeçare ka vërtetuar se mosha nuk është kufi për t'u dukur dhe për t'u ndjerë mirë dhe i ka...

Shpërndante kokainë natën e Vitit të Ri, arrestohet në flagrancë 20-vjeçari shqiptar

Një 20-vjeçar shqiptar është arrestuar natën e ndërrimit të viteve në qytezën e Fidenzas në Itali. I riu u ndalua nga...