agron maliqi

“Marrëveshja Kurti-Vuçiç pa firmë!”-Analisti: BE nuk i bën dot presion Serbisë

“Bashkimi Europian ka vetëm rol monitorues, nuk ka fuqi imponuese ndaj Serbisë”, kështu tha analisti Agron Qamili. I ftuar në emisonin “Review”...

Agron Maliqi: Opozita e Kosovës ka interes ta paraqesë marrëveshjen si dështim

Analisti Agron Maliqi komentoi marrëveshjen e nënshkruar ditën e djeshme në Ohër mes Kosovës dhe Serbisë. I ftuar në emisionin “Review” në...

“Marrëveshja e Ohrit pa garanci!” Analisti: Serbia s’është e detyruar ta zbatojë

Analisti Agron Maliqi e ka cilësuar marrëveshjen e Ohrit si një marrëveshje pa garanci. I ftuar në një lidhje direkte në emisionin...