aksident

Aksident në Shkodër, plagoset i mituri

Një aksident ka ndodhur afër xhamisë, përtej urës së vjetër të Bunës në hyrje të Shkodrës. Si pasojë është plagosur një 7-vjeçar....

Chrysler-i merr përpara këmbësorin në Kukës, transportohet te Trauma

Një aksident i rëndë ka nodhur mënghjesin e kësaj të hëne në qytetin e Kukësit, ku një automjet tip "Daimler  Chrysler"...

Mbi 500 të pranishëm, i jepet lamtumira 19-vjeçares shqiptare që vdiq në aksident

Mbi pesëqind persona kanë përshëndetur për herë të fundit Eralda Spahillarin, 19-vjeçaren që humbi jetën në aksidentin e ndodhur mbrëmjen e 4 marsit...

Aksidenti në afërsi të TEG-ut, Ahmeti: Automjeti s’e ka kaluar shpejtësinë 140 km/h

Ish-drejtuesi i Policisë Rrugore, Krenar Ahmeti thotë se automjeti tip "Audi A8", që u përfshi në një aksident te rrethrrotullimi në...

Aksidentet, eksperti: Shqipëria ka nevojë për fakultet rrugor

Eksperti i komunikacionit rrugor, Zijahidin Sallai thotë se Shqipërisë i duhen inxhinerët e komunikacionit dhe se duhet të akreditohet një fakultet...

Aksident me vdekje në Dibër

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi u regjistrua mesditën e së shtunës në fshatin Melan të Dibrës. Sipas informacioneve paraprake,...

Aksidenti, denoncimi i fortë: Shefi i stacionit nuk dinte të përdorte sistemin

Një denoncim i fortë është bërë për shefin e stacionit të Larisës pas përplasjes së një treni udhëtarësh dhe një treni...

Aksidentoi për vdekje 39-vjeçarin, identifikohet dhe arrestohet shoferi

Një 49-vjeçar i cili aksidentoi për vdekje një 39-vjeçar dhe u largua nga vendngjarja u arrestua nga policia në Korçë. Ky shtetas...

Aksident në Tiranë, shoferi humb kontrollin, makina del nga rruga

Një aksident ka ndodhur në rrugën "Llazar Shapatini”, në Tiranë këtë të premte. Shtetasi A. B., duke drejtuar automjetin, dyshohet se ka...

Përgjaken rrugët e Shqipërisë, 6 viktima nga aksidentet në 24-orë

Një tjetër aksident me vdekje është raportuar mbrëmjen e kësaj të premteje në aksin rrugor Korçë-Pogradec, duke e çuar në 6...

Skema 3D: Si ndodhi aksidenti i frikshëm te rreth-rrotullimi i Saukut

Përmes një skeme 3D, gazetari i Euronews Albania, Eni Ferhati sqaroi se si ndodhi aksidenti te rreth-rrotullimi i Saukut. Ai tregoi se...

VIDEO | Momenti kur “Audi A8” çan barrierat dhe përfundon në autostradë

Euronews Albania ka siguruar videon nga aksidenti i rëndë që ndodhi mbrëmjen e së enjtes në rrethrrotullimin e Saukut, në afërsi...

“Mund të lëndohesh”- Paralajmërimi i TikTok për të gjitha videot nga Klevis Rucaj

“Mos u shqetëso nëse e ngas makinën me një dorë, shqetësohu nëse i përdor të dyja”. Ishin këto shprehjet që përdorte...

Aksidenti i frikshëm në Tiranë, Gonxhe: Faji dhe i politikës në vend

Kreu i DPSHTRR, Blendi Gonxhe tha në një intervistë për Euronews Albania se askush nuk mund të përjashtojë veten nga përgjegjësia...

Aksident me vdekje në Kavajë

Një aksident i rëndë u regjistrua mesditën e së premtes në Kavajë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se një 30-vjeçare humbi kontrollin mbi...

VIDEO/ U përplas nga betonerja në mes të Durrësit, ndërron jetë qytetari

Ka ndërruar jetë qytetari në Durrës, i cili u përplas në një kryqëzim të qytetit nga një betoniere, teksa po lëvizte...