aksident

Aksident i rëndë në Durrës, betonerja merr përpara një person me biçikletë

Një aksident i rëndë ka nododhur paraditen e kësaj të premteje në qytetin e Durrësit. Korrespondentja e Euronews Albania, Kloida Gjuzi bën...

EMRAT | Cilët janë viktimat e aksidentit të rëndë te rreth-rrotullimi i Saukut

Euronews Albania ka mësuar identitetin e tre personave të cilët humbën jetën mbrëmjen e së enjtes, pas një aksidenti të rëndë...

Humb jetën drejtuesi i “Audit”, 3 viktima nga aksidenti tragjik në Sauk

Një aksident tragjik me 3 viktima ka ndodhur këtë të enjte në Tiranë. Klevis Ruçaj, shoferi 20-vjeçar dhe 2 pasagjeret e mjetit...

Rreth-rrotullimi i Saukut “njollë e zezë”, aksidenti me 2 viktima, i pari pas hapjes

Një aksident i rëndë me dy viktima ndodhi mbrëmjen e kësaj të enjteje tek nënkalimi i TEG-ut. Bëhet fjalë për aksidentin e...

Audi “fluturoi” nga mbikalimi mbi makinën në autostradë, pamjet pas aksidentit

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ndodhi këtë të enjte rreth orës 18:00 në Tiranë. Euronews Albania ka siguruar pamjet pak...

1 viktimë dhe 3 të plagosur, makina ra nga mbikalimi sipër një makine tjetër

1 viktimë është regjistruar mbrëmjen e kësaj të enjteje nga një aksident i rëndë në Tiranë. Një makinë e cila ka ardhur...

VIDEO/ Aksidenti i rëndë te Mbikalimi i Saukut, humb jetën një vajzë

Një vajzë ka humbur jetën dhe 3 persona të tjerë janë plagosur rëndë në një aksident të të shënuar pasditen e...

“Më vjen turp që jam gjallë”, shpërthen 19-vjeçarja pas aksidentit tragjik në Greqi

19-vjeçarja Vasiliki, studentja e fizioterapisë, e cila po udhëtonte me të dashurin e saj në trenin që u përplas me një...

Aksident me vdekje në Shijak

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme te 4-rrugët e Shijakut. Burime nga blutë e qarkut të Durrësit bëjnë të...

Aksidentoi për vdekje kolegun, arrestohet punonjësi i qendrës tregtare

Të martën një aksident i rëndë ndodhi në Tiranë në një qendër tregtare. Një 32-vjeçar humbi jetën pasi u rrëzua nga një...

Ra nga ballkoni, humb jetën 13-vjeçari në Elbasan

Një 13-vjeçar ka rënë nga ballkoni i banesës së tij në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në rreth orës 05:15 të mëngjesit të...

Benzi del nga rruga në Pogradec, përfundon në lum

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së martës në unazën e Pogradecit. Një mjet tip Benz ka dalë nga rruga në segmentin...

Aksident në Vlorë, makina përplaset me motorin

Një makinë tip "Renault" është përplasur me një motor në autostradën Vlorë-Fier. Aksidenti ka ndodhur këtë të martë rreth orës 18:20. Drejtuesi i...

“Greqia shpërfilli rrezikun”, KE: Paralajmërimet për aksidente, në vesh të shurdhët

Pavarësisht paralajmërimeve, autoritetet greke nuk reaguan në kohë për të siguruar sistemin hekurudhor. Pas aksidentit ku humbën jetën 57 persona, drejtori ekzekutiv...

Aksidentoi për vdekje këmbësorin, pranga 33-vjeçarit

Një 33-vjeçar është arrestuar këtë të martë në Korçë. Shtetasi A.K aksidentoi 69-vjeçarin N.C, i cili ndërroi jetë pasi u transportua...

Aksident në mes të Tiranës, plagosen 4 persona

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë te kryqëzimi i rrugës “5 Maji”, ku për pasojë 4 persona janë...