perdhunim

Tentoi të kryente marrëdhënie me të bijën e mitur, arrestohet 44-vjeçari në Durrës

Një 44-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi akuzohet se ka dhunuar psikologjikisht bashkëshorten e tij. Shtetasi me inicialet G. C.,...

“Të fortët e Vlorës kanë kërcënuar vajzën”, Hoxha: Vihet re dembelizmi i policisë

Kreu i Rithemelimit të Vlorës, Artid Hoxha tha në një intervistë për Euronews Albania se ata që cilësohen si të fortët...

Vëllai i vajzës së përdhunuar në Vlorë: I është bërë ekspertiza pas 5 ditësh

Gazetarja e Euronews Albania, Sara Demushi ka mundur të sigurojë një intervistë ekskluzive me vëllain e vajzës që u përdhunua nga...

Ekskluzive| Flet vëllai i vajzës të përdhunuar: Nëse shteti i fal, unë s’i fal

Vëllai i vajzës 26-vjeçare e cila u përdhunua nga katër persona në Vlorë, ishte këtë të enjte në një intervistë eksluzive...

Vëllai i vajzës së përdhunuar në Vlorë: Si e mësuan ngjarjen, ç’më tha kur u përmend

Gazetarja e Euronews Albania, Sara Demushi ka mundur të sigurojë një intervistë ekskluzive me vëllain e vajzës që u përdhunua nga...

Përdhunimi në Vlorë, Lekatari: Dhuna seksuale është mungesë kulture e një shoqërie

Gazetarja Zhaklin Lekatari komentoi në një intervistë për Euronews Albania rastin e 26-vjeçares të përdhunuar nga 3 djem në Vlorë. Ndër të...

Vlorë| Balla viziton në spital vajzën e përdhunuar: Pandëshkueshmëria do marrë fund

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, ka vizituar këtë të mërkurë 26-vjeçaren në Vlorë e cila u drogua dhe përdhunua mbrëmjen e...

U akuzua disa herë përdhunim/Aktori i njohur francez: Dua t’ju them të vërtetën time

Aktori i njohur francez Gerard Depardieu ka qenë nën hetim zyrtar i akuzuar për përdhunim dhe dhunë seksuale që prej 16...

Përdhunoi 23-vjeçarin, arrestohet 51-vjeçari

Një 51-vjeçar është arrestuar pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie homoseksuale me një 23-vjeçar. Sipas këtij të fundit, 51-vjeçari e ka përdhunuar. Njoftimi...

Përdhunimi i 19-vjeçares nga 7 djem, reagon ashpër këngëtari shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Palermon ku një grup prej 7 djemsh kanë përdhunuar një 19-vjeçare. Këngëtari me origjinë shqiptare i...

19-vjeçarja e akuzoi për përdhunim, arrestohet 32-vjeçari

Një 32-vjeçar, banues në Kuçovë, është arrestuar pasi një 19-vjeçare e kallëzoi për përdhunim. E reja tha se ai ka kryer marrëdhënie...

Futbollisti francez akuzohet për përdhunim

Futbollisti francez Wissam Ben Yedder është akuzuar për përdhunim, tentativë përdhunimi dhe sulm seksual, thonë prokurorët në jug të Francës. Prokuroria e...

Përdhunoi 20-vjeçaren me probleme të shëndetit mendor, në pranga 57-vjeçari

Një 57-vjeçar është arrestuar pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me një 20-vjeçare që vuan...

Filmuan përdhunimin live, Policia: Kemi nisur hetimet pasi jemi njohur me videon

Një video ka qarkulluar në media sociale ku një person ka kryer marrëdhënie me një vajzë me dhunë, ndërsa dikush tjetër...

Ish-presidenti Trump shpallet fajtor për abuzim seksual

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump është shpallur fajtor për abuzim seksual. Gjykata i ka caktuar si dënim, dëmshpërblimin...

Trump mohon akuzat për përdhunim: Është historia më qesharake, më e neveritshme 

Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump, ka hedhur poshtë akuzat e autores dhe gazetares Elizabeth Jean Carroll se ai e përdhunoi atë...