perkeqesohet moti

Përkeqësim i motit/ Drejtoria e Përgjithshme Detare njoftim të rëndësishëm

Drejtoria e Përgjithshme Detare ka bërë me dije se moti do të përkeqësohet më 09-10-11 dhjetor 2022. Në një njoftim për mediat...

Reshje e stuhi, javën tjetër përkeqësohet moti. MM thirrje bashkive të marrin masat

Instituti i Gjeoshkencave si dhe Shërbimi Meteorologjik Ushtarak parashikojnë se java e fundit e muajit shtator do të karakterizohet nga reshje...