vlonjatet

Flamurtari kërkon fitoren me Besën, vlonjatët renditen në vendin e pestë

Flamurtari i Vlorës synon rikthimin në elitën e futbollit shqiptar, ndërkohë që vlonjatët kanë lënë pas nisjen jo të mirë të...

Vlonjatët kundërshtojnë projektin e qeverisë për ‘Sheshin e Flamurit’

Qytetarë të Vlorës dhe përfaqësues të shoqërisë civile prej kohësh protestojnë kundër projektit të qeverisë për Sheshin e Flamurit. Ata thonë se...