English

Të pathënat e Asamblesë: Batuta e Ramës për Vlorën, qarku me perfomancën më të dobët

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Zbardhen të tjera detaje nga mbledhja e Asamblesë së PS të mbajtur ditën e diel.

- Advertisement -

Burime bëjnë me dije se kryesocialisti Rama gjatë mbledhjes me dyer të mbyllura pas raportimit të qarkut të Vlorës i është drejtuar anëtarëve me ironi duke thënë: “E keni parë Anduel Tahiraj bën takime me 5 persona dhe i raporton si 15, llogarit dhe fotografinë e Ismail Qemalit”.

Gjithashtu në analizën që i është bërë strukturave të PS-së në bazë rezulton se Shkodra është qarku me performancën më të dobët sa i përket raportimeve në sistemin brenda PS.

Ndërsa Berati dhe Gjirokastra janë qarqet me performancën më të mirë sa i përket raportimeve për takimet e të deleguarve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×