English

Të shtëna me armë zjarri në Shijak, 1 i plagosur

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mesditën e kësaj të shtune në Shijak, ku si pasojë 1 person ka mbetur i plagosur.

- Advertisement -

Burime policore bëjnë të ditur se bëhet fjalë për shtetasin e identifikuar me inicialet S.B rreth 30 vjeç.

Ai është dërguar menjëherë në urgjencën e Spitalit Rajonal të Durrësit, ku ndodhet nën kujdesin e bluzave të bardha.

Burime nga këto të fundit thonë se i riu e ka marrë plumbin në bark dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?