English

Të shtëna në një shkollë të mesme në SHBA, dy mësues të plagosur

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një person plagosi dy mësues në një shkollë të mesme në Denver, SHBA.

- Advertisement -

Autori është në arrati, tha policia.

Kryetari i bashkisë së Denverit, Michael Hancock, paralajmëroi qytetarët që të mos i afroheshin sulmuesit sepse ai është armatosur, i rrezikshëm dhe i gatshëm për të përdorur një armë. Ai bëri thirrje të njoftohet policia nëse ka ndonjë informacion.

Dy të plagosurit janë dërguar në spital. Shkolla u mbyll deri në përfundim të hetimeve.

Për momentin nuk dihen detaje të tjera rreth ngjarjes.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×