English

Tonin Vocaj: 12 persona të dëmtuar lehtë nga fishekzjarret

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dymbëdhjetë persona kanë mbetur të dëmtuar lehtë nga përdorimi i fishekzjarreve gjatë natës së ndërrimit të viteve.

- Advertisement -

Lajmin e ka bërë të ditur Drejtori i Policisë së Tiranës, Tonin Vocaj, në një deklaratë për mediat.

Ai bëri të ditur se 4 të plagosurit po marrin trajtim mjekësor në spital.

“Situata e rendit dhe sigurisë publike në Tiranë, është në parametra normal, 12 persona të dëmtuar nga fishekzjarrët, 4 persona janë në spital. Shërbimet e policisë do të jenë në shesh, policia rrugore ka marrë masa për të mos lejuar që të krijohet trafik i rënduar”, tha Vocaj.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×