English

Turisti polak futet për t’u larë te Liqeni i Tiranës, rrezikon të mbytet

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 25-vjeçar polak ka rrezikuar të mbytet në Liqenin Artificial të Tiranës pasditen e kësaj të shtune.

- Advertisement -

I riu është futur për të larë në liqen rreth orës 16:00 dhe ka rrezikuar jetën.

Fatmirësisht ai është shpëtuar dhe është dërguar me urgjencë në spital ku po merr dhe kujdesin e nevojshëm mjekësor.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 18.05.2024, rreth orës 16:00, te Liqeni Artificial i Tiranës, është futur në liqen dhe dyshohet se ka rrezikuar të mbytet shtetasi polak F. M., 25 vjeç, i cili aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve”, thueht në njoftimin e policisë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?