English

U kallëzua nga këngëtari Noizy, gjykata merr vendimin për Kleviol Ahmetin

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gjykata e Durrësit ka caktuar masën e sigurisë “arrest shtëpie” për Kleviol Ahmetin, reperin e njohur si Cllevio Serbiano.

- Advertisement -

Ky i fundit u arrestua në 16 prill pas denoncimit të bërë nga Rigels Rajku, i njohur ndryshe si Noizy, nën akuzën se i kishte shkaktuar ankth pas kërcënimeve për jetën.

Reperi i njohur më së shumti për videot e tij të Tik-Tok Kleviol Ahmeti u ndalua në Rinas pas një denoncimi të reperit Noizy.

Ky i fundit në denoncimin e tij i tha policisë se Cllevio e përndiqte duke i shkaktuar gjendje ankthi dhe frike.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?